Amazon Beginner

Masz swój biznes, własne produkty i dużo pomysłów na rozwój działalności. Sprzedajesz w Polsce, ale już wiesz, że większe pieniądze zarobisz tylko na platformie Amazon. Nie wiesz natomiast, jak sprzedawać na Amazonie. Dobrze trafiłeś. W Go2Market pomagamy rozwinąć skrzydła polskim przedsiębiorcom, którzy dostrzegli ogromny potencjał tkwiący w zachodnich marketplacach. Oferujemy kompleksową obsługę procesu sprzedażowego. Zawsze jestesmy blisko biznesu naszych Klientów.

Dla kogo powstał pakiet
Amazon Beginner?

  • dla zdeterminowanych przedsiębiorców, którzy inwestują w rozwój swojego biznesu, ale nie mają doświadczenia ani wiedzy o tym, czym jest sprzedaż na Amazon;
  • właścicieli firm, którzy chcą nauczyć się, jak sprzedawać na Amazon w sposób skuteczny;
  • właścicieli marki produktowej, którą trzeba “zaopiekować się” na platformie Amazon i mądrze ułożyć dla niej plan marketingowy;
  • wszystkich, którzy nie wiedzą, na czym polega obsługa kont na Amazon i co kryje się pod takimi pojęciami jak FBA, FBM…
A zatem: chcesz zarabiać realne pieniądze na zachodnich rynkach sprzedaży? Na początek zacznijmy od tego, że powiemy Ci, jak założyć konto na Amazon.

Co dokładnie w pakiecie Beginner
dla Ciebie robimy?

Każdą współpracę z nowym Klientem zaczynamy od sprawdzenia potencjału, jaki tkwi w jego produktach. Dzięki temu dowiesz się, w jakim kierunku powinien rozwijać się Twój biznes na Amazon. Analiza oferty produktowej: ustalenie kosztów sprzedaży, potencjału kategorii, średnich cen realizacji oraz benchmarków produktowych.

Decyzja podjęta. Co dalej?

Kolejny krok to uruchomienie konta sprzedażowego. Nie musisz sam sprawdzać, czym jest Amazon konto sprzedawcy. To nasza działka. Najpierw zajmiemy się uwiarygodnieniem konta, a następnie ustawimy jego parametry tak, aby odpowiadały politykom i regulaminom Amazona oraz były zgodne z profilem Twojej działalności.

Teraz czas na budowę oferty biznesowej pasującej do specyfiki sprzedaży na platformie Amazon. Zrobimy to w oparciu o dobre praktyki i wytyczne, jakie narzuca sprzedawcom amerykański gigant. Twoja oferta ma spełniać dwa cele: być przyjazna dla kupujących, ale też algorytmu Amazon.

Jak to zrobimy? Znajdziemy dla niej słowa i frazy kluczowe, dzięki którym Klienci trafią właśnie na Twoje produkty, dopasujemy kategorię oraz opcje sprzedaży (w zależności do tego, co pokaże audyt: proste, wariantowe, wielowariantowe) oraz opublikujemy ją w każdym języku Amazon w Europie.

Jesteśmy z Tobą
na każdym etapie sprzedaży

Stworzenie oferty to dopiero początek naszej współpracy. Oczywiście, pomożemy Ci również we wszystkich skomplikowanych kwestiach formalnych takich jak np.: rejestracja do VAT w UE czy rejestracja do LUCID (jeśli ten skrót nic Ci nie mówi, jesteś w dobrych rękach), ale też marketingowych (zorganizujemy profesjonalną sesję zdjęciową Twoich produktów). Jeśli trzeba, zajmiemy się również logistyką transportu i pomożemy Ci znaleźć najlepszego przewoźnika dla Twoich produktów.

Nie przegap szansy na rozwój Twojej firmy.
Skontaktuj się i z naszą pomocą dołącz do grona zadowolonych Sprzedawców Amazon.

Umów się na rozmowę

Niezależnie od tego w którym miejscu teraz jesteś, czy dopiero zastanawiasz się jak zacząć sprzedaż lub jesteś już na Amazonie, a może zarządzasz zespołem sprzedaży wielkiej firmy? Zawsze możesz skonsultować się z ekspertami, którzy o specyfice sprzedaży na Amazonie wiedzą bardzo dużo.

Powiemy Ci, czy dobrze zarządzasz swoim kontem, zrobimy audyt oferty i przeanalizujemy Twoje dotychczasowe działania. Jeśli trzeba, udzielimy fachowej porady i krok po kroku wyjaśnimy, jak wprowadzić firmę na platformę Amazon aby nie zgubić się w skomplikowanym modelu biznesowym amerykańskiego giganta. Skontaktuj się i skorzystaj z naszego doświadczenia. Pokażemy Ci jak zostawić konkurencję daleko w tyle.

Amazon Beginner

Masz swój biznes, własne produkty i dużo pomysłów na rozwój działalności. Sprzedajesz w Polsce, ale już wiesz, że większe pieniądze zarobisz tylko na platformie Amazon. Nie wiesz natomiast, jak sprzedawać na Amazonie. Dobrze trafiłeś. W Go2Market pomagamy rozwinąć skrzydła polskim przedsiębiorcom, którzy dostrzegli ogromny potencjał tkwiący w zachodnich marketplacach. Oferujemy kompleksową obsługę procesu sprzedażowego. Zawsze jestesmy blisko biznesu naszych Klientów.

Sprzedaż Amazon
start to dopiero początek
wielkiej przygody

Pakiet Beginner to świetna opcja na początek. Jeśli jednak chcesz zostać na Amazonie dłużej, a Twoja strategia zakłada długofalowe działania, warto powierzyć nam kompleksową obsługę sprzedaży.

CO TO OZNACZA:

  • Zarządzanie oraz bieżąca aktualizacja i optymalizacja oferty produktowej;
  • Customer Service we wszystkich językach Amazon w Unii Europejskiej przez 365 dni w roku;
  • Monitorowanie Performance konta, działanie na rzecz utrzymania najlepszej jego kondycji oraz ewentualne odblokowywanie konta;
  • Advertising, czyli reklama – rowadzenie działań promocyjnych w zakresie kampanii PPC dla produktów i marek produktowych oraz dodatkowych działań i programów wpływających na Twój sprzedaż;
  • Skalowanie działań, rozszerzanie oferty na nowe rynki.

Pamiętaj! Nie musisz wiedzieć wszystkiego i mówić we wszystkich “językach Amazona”. My znamy się na sprzedaży na Amazonie, Ty znasz swój biznes. Współpraca z nami oznacza, że podbijesz zagraniczne rynki sprzedaży i zaczniesz zarabiać realne pieniądze w Euro.

Połączmy siły!

Amazon
Beginner

Amazon
Vendor

Klienci o Go2Market