Amazon Vendor Central

Jeśli chcesz sprzedawać swoje produkty na Amazonie, musisz zdecydować, jaki model współpracy będzie dla Ciebie najbardziej opłacalny. Opcja Amazon Seller Central (tutaj wariant Amazon FBA lub FBM) to rozwiązania dla tych, którzy sami chcą sprzedawać swoje produkty za pośrednictwem platformy Amazon. Z kolei wariant Amazon Vendor Central (czyli First Party Sellers) to propozycja dla przedsiębiorców, którzy wolą powierzyć sprzedaż amerykańskiemu gigantowi i współpracować z nim bezpośrednio na zasadach B2B.

Podsumowując: Ty, jako producent odpowiadasz za dostarczanie towaru w hurtowych ilościach, a Amazon za dystrybucję.

Dla kogo powstał pakiet
Amazon Vendor Central?

Zacznijmy od tego, że tylko wybrane firmy mogą stać się dostawcą Amazona. Oznacza to, że najpierw musisz się wyróżnić, żeby otrzymać specjalne zaproszenie do współpracy. Kto może na to liczyć?

  • brandy, na które jest popyt na platformie;
  • sprzedawcy z dobrym produktem, którzy są zauważani przez Klientów;
  • właściciele produktów, które Amazon uzna za godne uwagi, produkty z potencjałem na sukces.

Co daje Ci wybór modelu
AMAZON VENDOR CENTRAL?

Wiadomość od Amazona oznacza, że już wiesz, jak sprzedawać na Amazonie. Pamiętaj jednak, że propozycja, jaką otrzymałeś, to dla Ciebie zupełnie nowe możliwości rozwoju i kolejne biznesowe decyzje do podjęcia. Nie musisz przechodzić przez ten proces sam. Zgłoś się do nas a powiemy Ci, jak korzystnie ułożyć współpracę z Amazonem.

Co zyskujesz w modelu Amazon Vendor Central?

  • prestiż i wiarygodność – Twoje produkty sprzedaje Amazon, co jest dobrze postrzegane przez Klientów (logo Amazona robi różnicę);
  • więcej czasu dla siebie – w końcu masz tylko jedno zadanie: na bieżąco dostarczać towar do magazynu Amazona;
  • więcej opcji reklamy i promocji produktów – dostajesz dostęp do rozszerzonych opcji na platformie Amazon Marketing Services (AMS);
  • narzędzia, które są niedostępne dla sprzedawców korzystających z modelu FBA czy FBM.

Nie przegap szansy na rozwój Twojej firmy.
Skontaktuj się i z naszą pomocą dołącz do grona zadowolonych Sprzedawców Amazon.

Umów się na rozmowę

Niezależnie od tego w którym miejscu teraz jesteś, czy dopiero zastanawiasz się jak zacząć sprzedaż lub jesteś już na Amazonie, a może zarządzasz zespołem sprzedaży wielkiej firmy? Zawsze możesz skonsultować się z ekspertami, którzy o specyfice sprzedaży na Amazonie wiedzą bardzo dużo.

Powiemy Ci, czy dobrze zarządzasz swoim kontem, zrobimy audyt oferty i przeanalizujemy Twoje dotychczasowe działania. Jeśli trzeba, udzielimy fachowej porady i krok po kroku wyjaśnimy, jak wprowadzić firmę na platformę Amazon aby nie zgubić się w skomplikowanym modelu biznesowym amerykańskiego giganta. Skontaktuj się i skorzystaj z naszego doświadczenia. Pokażemy Ci jak zostawić konkurencję daleko w tyle.

Pamiętaj! Nie musisz wiedzieć wszystkiego i mówić we wszystkich “językach Amazona”. My znamy się na sprzedaży na Amazonie, Ty znasz swój biznes. Współpraca z nami oznacza, że podbijesz zagraniczne rynki sprzedaży i zaczniesz zarabiać realne pieniądze w Euro.

Połączmy siły!

Amazon
Beginner

Amazon
Seller FBA / FBM

Go2Market – wsparcie w zakresie Amazon Vendor Central

Oferujemy kompleksowe wsparcie sprzedaży w ramach Amazon Vendor Central. Wiedza zdobyta dzięki doświadczeniu, pozwala nam świadczyć pomoc także w roli pośrednika pomiędzy sprzedawcą i Amazonem. Jeśli otrzymałeś propozycję dołączenia do grona first-party sellers, ale nie masz pewności, jak to wszystko działa, wybierz z naszej oferty pakiet – Amazon Vendor. Z kolei jeżeli prowadzisz też inną działalność, w ramach której chciałbyś sprzedawać na Amazonie, także możesz liczyć na naszą pomoc. Konsulting sprzedaży na Amazon oraz obsługa sprzedaży na Amazon to usługi, które pozwalają osiągnąć efekty, z jakimi wiąże się skuteczna sprzedaż na Amazonie. Niezależnie od tego, czy działasz w zakresie Amazon Vendor Central, czy Amazon Seller Central zadbamy o to, byś osiągnął jak najwięcej!

Klienci o Go2Market