Kariera w Go2Market

Klientów przybywa, Agencja się rozwija, a nam powoli zaczyna brakować rąk do pracy. Potrzebujemy Twojego wsparcia!

Chcemy, żeby nasi Klienci dzięki ekspansji na zachodnie rynki sprzedaży wyprzedzili lokalną konkurencję i generowali zyski nieosiągalne jeszcze na polskim rynku e-commerce. Docelowo zależy nam również na tym, żeby skutecznie konkurowali z międzynarodową społecznością sprzedawców, pokazując siłę polskiej gospodarki.

Nasza baza Klientów jest zróżnicowana pod kątem produktów, lokalizacji, form działalności oraz zasięgu sprzedaży. Wspólna cecha wszystkich Klientów i jednocześnie nasz cel to rozwój ich biznesu na platformie Amazon. Liczymy, że to właśnie Ty nam w tym pomożesz.

Co nas wyróżnia?

Merytoryczność

Doświadczenie

Wiarygodność

Jakość obsługi

Kogo poszukujemy?

Obowiązki

Utrzymywanie relacji z Klientem i bieżący kontakt z nim;
Optymalizacja procesów i lejków sprzedażowych pod kątem działań Klienta na platformie Amazon;
Analizowanie danych sprzedażowych i doradztwo.

Wymagania

Prokliencki mindset;
Komunikatywność, łatwość nawiązywania relacji i otwartość;
Chęć nauki i podejmowania nowych wyzwań;
Swoboda w praca z danymi w MS Excelu i obsługą systemów;
Znajomość języka niemieckiego – angielski, francuski, hiszpański lub włoski będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

Dobre warunki pracy – chwalimy sobie pracę w luźnej, partnerskiej atmosferze. Wspieramy się i dużo rozmawiamy przy kawie;
Pewne zatrudnienie – oferujemy umowę o pracę oraz premie uznaniowe;
Możliwość rozwoju – pracując z nami. zdobędziesz cenną wiedzę i doświadczenie w bardzo dynamicznej, stale rozwijającej się branży e-commerce;
Pracę zdalną – praca w domowym zaciszu potrafi być efektywna! Pracuj z nami w dogodny dla Ciebie sposób.

 

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV na adres e-mail: kariera@go2market.eu. Nie wymagamy Listu Motywacyjnego, ale chętnie się dowiemy jakie są Twoje motywacje i oczekiwania.

Kultura organizacyjna Go2Market

Chcemy, żeby Klienci z pomocą Go2Market zarabiali realne pieniądze, które pozwolą im podnieść jakość dotychczasowego życia.

Robimy wszystko, żeby byli gotowi w bitwie o przyszłość swojego biznesu. Dajemy skuteczną broń i zbroję odporną na zawirowania rynku i nigdy nie zostawiamy ich samych w tym boju. Na “polu bitwy”, jakim jest platforma amazon, jesteśmy razem - rozliczamy się za efekty dopiero po zwycięskiej walce.

Tomasz Jankowski (Założyciel Go2Market)

Polscy przedsiębiorcy nie wykorzystują potencjału, jaki tkwi w sprzedaży na platformie Amazon i ograniczają swoje działania w branży e-commerce tylko do rynku krajowego. Główne powody to: brak doświadczenia w e-handlu na Amazonie, niewiedza, brak świadomości o możliwościach tego kanału sprzedaży oraz brak wykwalifikowanej kadry.

Nasze zadanie to dostarczenie Klientom niezbędnych narzędzi pracy, proste wskazówki oraz szczegółowy plan działania, które pozwolą im podbić zagraniczne rynki sprzedaży i zarobić konkretne pieniądze na platformie Amazon.

W co wierzymy?

BEZPIECZEŃSTWO

Zaufaj praktykom, nie pracuj z laikami. Nasza praca poparta jest solidnym przygotowaniem – ma silne fundamenty.

FACHOWA WIEDZA

Model współpracy dostosowujemy do Twoich oczekiwań i możliwości.

WYGODA

Razem osiągniemy najwyższe cele. Twój sukces to nasz zysk.

PARTNERSTWO

Mówimy konkretnie i wprost. Dostosowujemy się do Twojego poziomu wiedzy i zaawansowania. Nie zarzucamy Cię żargonowym słownictwem, żeby udowodnić, że jesteśmy specjalistami.