Konsulting – O Amazonie wiemy wszystko!

Zastanawiasz się, jak zacząć sprzedaż na platformie Amazon? A może odwrotnie, jesteś dyrektorem sprzedaży w dużej firmie, chcesz poprawić wyniki finansowe, szukasz alternatywnych źródeł zbytu, ale… Nie wiesz, od czego zacząć i jak zrobić to skutecznie?

Poproś o konsultację ekspertów z Go2Market. U nas zawsze możesz liczyć na kompletną i profesjonalną poradę!

Konsulting
co w ofercie?

Udzielimy Ci wsparcia w takich obszarach jak:

 1. Wybór optymalnego modelu biznesowego (FBA, FBM) i logistycznego.
 2. Selekcja oferty produktowej pod kątem największego potencjału sprzedażowego.
 3. Prawidłowa konfiguracji konta Amazon Seller oraz Amazon Vendor.
 4. Tworzenie contentu produktowego zgodnie z zasadami i politykami Amazon.
 5. Optymalizacja oferty produktowej.
 6. Marketing i reklama (np. wykorzystania narzędzi promocyjnych dostępnych na platformie Amazon).
 7. Limitacja i blokady kont sprzedażowych.
 8. Amazon Brand Registry oraz Amazon Store Front.
 9. Optymalizacja łańcucha dostaw.

Sprzedaż, marketing, logistyka, prawo – jak widzisz, w zespole Go2Market mamy doświadczonych specjalistów w każdej dziedzinie.

Konsulting
kompleksowy lub tematyczny

Usługi doradcze dotyczą każdego z wyżej wymienionych elementów osobno lub mogą przyjąć formę kompleksowego wsparcia dla działów e-commerce.

Tak naprawdę sam wiesz najlepiej, jakiego wsparcie potrzebujesz. 

Naszym zadaniem jest dopasowanie odpowiedzi do specyfiki Twojego biznesu i wymagań, jakie nam postawisz. Dlatego zanim wrócimy do Ciebie z gotowym rozwiązaniem, najpierw dobrze się przygotujemy. Jak?

 • Spotkamy się z Tobą lub porozmawiamy przez telefon (pewnie więcej niż jeden raz);
 • Zorganizujemy warsztaty, żeby zobaczyć, na czym polega Twój biznes;
 • Zaproponujemy cykliczne update’y, podczas których będziemy dzielić się informacjami lub jeszcze szerzej – pracę projektową.

Odezwij się do nas już dziś. Pozwól, aby wiedza i doświadczenie, które zdobywaliśmy latami usprawniła i umocnił Twój biznes na Amazon.

Consulting Amazon – doradztwo w sprzedaży ekspertów z Go2Market

Jeśli potrzebujesz konsultacji w sprzedaży na Amazonie, to skontaktuj się z naszym zespołem. Consulting Amazon to usługa, w ramach której zapewniamy doradztwo strategiczne, dzięki któremu bez wątpienia osiągniesz efekty, z którymi wiąże się skuteczna sprzedaż na Amazonie. Konsulting w sprzedaży na Amazonie dla firmy, która jest obecna na tej platformie już od dłuższego czasu, sprawi, że zanim się obejrzysz, Twoje zyski wzrosną! Nasi eksperci chętnie podzielą się zdobytą do tej pory wiedzą także w ramach takich usług jak obsługa sprzedaży na Amazonie, czy wsparcie w ramach programu Amazon Vendor Central. Zachęcamy do tego, by umówić się na konsultacje dotyczące sprzedaży na Amazonie, które pozwolą między innymi zoptymalizować ofertę produktową Twojej firmy, a także zadbać o działania promocyjne.