Go2market - Gramy do jednej bramki!

Biznes każdej firmy zaczyna się i kończy na dogłębnej analizie liczb. Niezależnie od tego, czym dana firma się zajmuje, jeżeli nie umie wyciągnąć wniosków z faktów dotyczących własnej działalności i podejmuje decyzje oparte na powierzchownych informacjach lub intuicji, w ostatecznym rozrachunku zapłaci za to wysoką cenę.

Bill Gates

Kim jesteśmy?

Nazywam się Tomasz Jankowski. W marketingu pracuję od… sam już nie pamiętam kiedy. Sprzedażą na platformie Amazon zajmuję się od ponad 7 lat, a w listopadzie 2018 r. założyłem agencję Go2Market.

Moja przygoda z platformą Amazon zaczęła się w 2013 r., kiedy prowadziłem kanał e-commerce dla firm z branży budowlanej. Założenie konta na amerykańskiej platformie stanowiło wówczas część strategii marketingowej, która zakładała, że sprzedaż na Amazonie jest jednym z wielu kanałów w ramach działań omnichannel. Szybko okazała się strzałem w „10”. Zrozumiałem, jak duży potencjał drzemie w e-handlu na Amazonie, i że to kierunek rozwoju dla każdej polskiej firmy, która chce zwiększyć swoje obroty, rozwinąć skrzydła i zaistnieć ze swoim produktem na zachodnich rynkach sprzedaży.

Kierunek rozwoju dla organizacji, ale jak się okazało również mój własny. Od tego czasu moja kariera zawodowa związana jest z Amazonem.

Siła ekspertów,
siła zespołu

Dziś razem z zespołem doświadczonych ekspertów doradzam małym i średnim przedsiębiorcom, kierownikom i managerom sprzedaży w rozwijających się firmach produkcyjno – handlowych, a także kadrze zarządzającej dużych korporacji: dyrektorom, prezesom, CEO.

Doświadczenie
poparte faktami

Mamy 35. aktywnych Klientów. Tych, którzy nam zaufali,   doprowadziliśmy od 0 do 7-cyfrowych wyników liczonych w euro! Jak dotąd współpracowaliśmy m.in. z takimi markami jak: Cellfast, Rawlplug + Modeco, SMMASH, Forever (TelForceOne), Seboradin, Orphica, Nutridome, Rolimpex, My Screen Protector czy Stol Kar. Dołącz do grona tych, z którymi wspólnie odnieśliśmy sukces.

 

Jakość obsługi
na wysokim poziomie

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i zapewniam, że nie jest to tylko frazes. Zaczynamy pracę od audytu produktów, analizy konkurencji, tworzymy biznes plany, modyfikujemy strategie marketingowe, ale też pomagamy konkretnie: zakładamy konto na platformie Amazon, budujemy ofertę produktową, rejestrujemy markę, szkolimy pracowników i wspieramy dział obsługi klienta na pięciu rynkach Amazona (w pięciu językach).

Wzrost sprzedaży (model Vendor): od 30 000 tys. euro w 2018 roku, aż do 3,5 mln euro w roku 2020 (do lipca).

Klient: producent i właściciel marki produktowej w kategorii ogród.

Wzrost sprzedaży (model FBA): o 320% z niezmiennym współczynnikiem ACOS w okresie IV-VII 2020 r. z kampanii sponsorowanych PPC.

Klient: właściciel marki odzieży rowerowej z Wielkie Brytanii.

47 produktów w rankingu TOP 100 najlepiej sprzedających się produktów w swojej kategorii. Wynik osiągnięty w przeciągu 5 miesięcy od launchu produktu.

Klient: producent i właściciel marki w kategorii produktów medycznych (model FBM/FBA).

38 000 produktów (ASINÓW)

to baza produktów, którą zarządzamy na co dzień

750 000 zł
budżetu

to nasz miesięczny budżet dla kampanii PPC, które prowadzimy dla naszych Klientów.

6 kaw
parzonych

to średnia liczba kaw, jaką codziennie wypija każdy z nas, żeby utrzymać zadowolenie naszych klientów na najwyższym poziomie.

Czym się zajmujemy?

ROZWÓJ POLSKIEGO RYNKU E-COMMERCE

Chcemy, żeby nasi Klienci dzięki ekspansji na zachodnie rynki wyprzedzili lokalną konkurencję i generowali zyski nieosiągalne jeszcze na polskim rynku e-commerce. Docelowo zależy nam również na tym, żeby skutecznie konkurowali z międzynarodową społecznością sprzedawców, pokazując siłę polskiej gospodarki.

EDUKACJA

Nie zatrzymujemy cennej wiedzy tylko dla siebie. Zależy nam na rozwoju całej branży, dlatego stawiamy na edukację, która pozwoli kolejnej grupie przedsiębiorców rozpocząć przygodę ze sprzedażą na platformie Amazon.

Do czego dążymy?

1. KIERUNEK ZACHÓD…

Nasze działania mają sprawić, że polski rynek e-commerce zbliży się w kolejnych latach tempem wzrostu do zachodnich Marketplaców. Tak! Mierzymy wysoko.

2. AGENCJA NUMER 1 W POLSCE

Chcemy być Agencją pierwszego wyboru dla wszystkich polskich przedsiębiorców sprzedających, bądź chcących sprzedawać na Amazonie. Cierpliwie budujemy pozycję eksperta, żeby ten cel osiągnąć.

3. SUKCES MIĘDZYNARODOWY

Po osiągnięciu pozycji nr 1 Full Service Amazon Agency w kraju, zaczniemy budować swoją pozycję w Europie Zachodniej, a następnie w USA (profil agencji – dla amerykańskich sprzedawców chcących sprzedawać w EU. G2M ma już tam swój przyczółek i pierwsze planowane wdrożenia) oraz dla rynków Bliskiego Wschodu (dla sprzedawców z EU).

Tomasz Jankowski - Założyciel Go2Market

Przedsiębiorca, konsultant, doradca strategiczny i doświadczony ekspert Amazon. Od 2014 roku czynnie zaangażowany w sprzedaż, rozwój narzędzi i doradztwo dla sprzedawców Amazon. Doświadczenie zawodowe zdobywał w Polsce i Wielkiej Brytanii w międzynarodowych organizacjach na stanowiskach managerskich wyższego szczebla w sprzedaży i marketingu oraz logistyce. Absolwent Business School Uniwersytetu Strathclyde, Glasgow UK z tytułami BA oraz MSc oraz MBA na University of Illinois, Chicago, USA.

Przewodnia zasada Go2Market

Naszym Klientom dajemy niezbędne narzędzia pracy, proste wskazówki oraz szczegółowy plan działania, które pozwolą im podbić zagraniczne rynki sprzedaży i zarobić konkretne pieniądze na platformie Amazon. Nie zatrzymujemy cennej wiedzy tylko dla siebie. Zależy nam na rozwoju całej branży, dlatego stawiamy na edukację, która pozwoli kolejnej grupie przedsiębiorców rozpocząć przygodę ze sprzedażą na platformie Amazon.

Dlaczego my?

BEZPIECZEŃSTWO

Nie chcesz popełnić kosztownych błędów? Współpracuj z nami. Twój biznes jest bezpieczny, bo trzymamy rękę na pulsie.

FACHOWA WIEDZA

Zaufaj praktykom, nie pracuj z laikami. Nasza praca poparta jest solidnym przygotowaniem – i ma silne fundamenty.

INDYWIDUALIZM

Stawiamy na komfort i wygodę we współpracy. Sposób pracy zawsze dostosowujemy do Twoich oczekiwań i możliwości.

PROSTA KOMUNIKACJA

Mówimy konkretnie i wprost. Nie zarzucamy Cię żargonowym słownictwem, żeby udowodnić, że jesteśmy specjalistami.

PARTNERSTWO

Twój sukces to nasze wspólne zwycięstwo. Wspieramy Cię na każdym etapie procesu sprzedażowego. Rozliczamy się za efekty.

Poznaj nas

Jesteśmy drużyna Go2Market. Każdy z nas ma swoje unikalne umiejętności i specjalizacje ale wszystkich nas łączy pasja do Amazon.

Poznaj najważniejsze osoby naszego zespołu:

Tomasz Jankowski

Founder

Magdalena Wiącek

Head of Operations

Daniel Rydel

Head of Sales

Krzysztof Tyszkiewicz

Head of Creative

Joanna Kubica

Head of Compliance

Amata Borys-Chudek

Head of Content

Paulina Siwiec

Head of Vendor

Bartosz Mikołajewski

Head of Design

Krzysztof Osiak

Project Specialist

Anna Kos

Customer Success Specialist

Ewa Kłopot

Customer Success Specialist

Karol Cichecki

Customer Success Specialist

Karolina Pawełczyk

Customer Success Specialist

Paulina Duliasz

Customer Service Specialist

Marcin Caban

Key Account Manager

Dominika Mazur

Content Specialist

Szymon Stryjewski

Junior Graphic Designer