Historia

Naszej firmy

Poznaj nas

Od 2014 roku zajmujemy się sprzedażą na Amazon na co dzień. Obsługujemy konta naszych partnerów ale również prowadzimy własne konta sprzedażowe co pozwoliło nam na zbudowanie szerokiego spektrum doświadczeń dotyczących sprzedaży na Amazon na wszystkich rynkach w Europie i poznać programy i rozwiązania Amazon w boju.

Nasi partnerzy mogą liczyć na wsparcie w każdym aspekcie dotyczącym działalności na Amazon, od analizy produktowej i budowania business planów, przez zakładanie kont sprzedażowych i budowy oferty produktowej, po rejestracje marki, szkolenia pracowników, doradztwo w zakresie optymalizacji operacyjnej po obsługę klienta w 5 językach rynków, na których znajduje się Amazon w Europie.

Podchodzimy do każdego partnera indywidualnie i nie jest to frazes sprzedażowy. Wiemy, że nasi partnerzy są na różnym etapie współpracy i mają różne potrzeby, jeśli chodzi o sprzedaż na Amazon. Nie ważne czy jesteś rzemieślnikiem, producentem, importerem czy spółką akcyjną, jesteśmy po to, aby pomóc Ci w rozwoju Twojego businessu.

Pozdrawiamy

Zespół Go2Market

ZOSTAŃ NASZYM PARTNEREM

Zyskaj profesjonalna opiekę sprzedażową na Amazon. Sprzedawaj więcej!.