Go2market - Twój partner w biznesie!

Robimy wszystko, żeby nasi Klienci byli gotowi w bitwie o przyszłość swojego biznesu. Dajemy skuteczną broń i zbroję odporną na zawirowania rynku.

I nigdy nie zostawiamy ich samych w tym boju. Na “polu bitwy”, jakim jest platforma amazon, jesteśmy razem - rozliczamy się za efekty dopiero po zwycięskiej walce.

Tomasz Jankowski (Założyciel Go2Market)

Nasza praca polega na rozwijaniu biznesu naszych partnerów. Dostarczamy im niezbędne narzędzia pracy i wiedzę z indywidualnym planem działania dla każdego.

Pracujemy 7 dni w tygodniu, 360 dni w roku. Działamy na wszystkich rynkach europejskich Amazona.

Czym konkretnie jest dla nas
obsługa sprzedaży?

To m.in.:

  1. Wysłanie odpowiedzi na wiadomości Twoich Klientów w przeciągu 24 h od chwili jej nadania (w ich języku, włącznie z weekendami!).
  2. Codzienna komunikacja z Twoim działem obsługi Klienta, technicznym, księgowości czy magazynem. Wszystko po to, aby dostarczać Twoim klientom wiarygodnych odpowiedzi.
  3. Monitorowanie jakości konta Amazon (Performance) i szybkie reagowanie na negatywne doświadczenia.
  4. Mediacja i rozwiązywanie krytycznych zdarzeń (gwarancję A-Z, negative feedback, chargeback claims, Policy Violations).
  5. Uruchomienie i zarządzanie kampaniami mailingowymi, które podnoszą liczbę i jakość opinii o Tobie i Twoich produktach.
  6. Uruchomienie narzędzi do monitorowania listingów produktowych – ich jakości, prób zmian lub porwań (tzw. hijacking).
  7. Tworzenie i zarządzanie kampaniami promocyjnymi (deals, vouchers, promotions, PPC, off-Amazon).
  8. Aktualizacja i zarządzanie cennikami produktów i dostaw.
  9. FBA Upgrade – konwersja produktów FBM-FBA, planowanie i import wysyłek w modelu FBA.
  10. Wsparcie integracji z narzędziami zewnętrznymi (logistyka, platformy sklepowe, integratory multichannel).

Nie przegap szansy na rozwój Twojej firmy.
Skontaktuj się i z naszą pomocą dołącz do grona zadowolonych Sprzedawców Amazon.

Umów się na rozmowę

Niezależnie od tego w którym miejscu teraz jesteś, czy dopiero zastanawiasz się jak zacząć sprzedaż lub jesteś już na Amazonie, a może zarządzasz zespołem sprzedaży wielkiej firmy? Zawsze możesz skonsultować się z ekspertami, którzy o specyfice sprzedaży na Amazonie wiedzą bardzo dużo.

Powiemy Ci, czy dobrze zarządzasz swoim kontem, zrobimy audyt oferty i przeanalizujemy Twoje dotychczasowe działania. Jeśli trzeba, udzielimy fachowej porady i krok po kroku wyjaśnimy, jak wprowadzić firmę na platformę Amazon aby nie zgubić się w skomplikowanym modelu biznesowym amerykańskiego giganta. Skontaktuj się i skorzystaj z naszego doświadczenia. Pokażemy Ci jak zostawić konkurencję daleko w tyle.

Kompleksowa obsługa sprzedaży na Amazonie

Obsługa sprzedaży na Amazon to coś, do czego nie masz głowy? Zdecyduj się na skorzystanie z usług Go2Market. Oferujemy pomoc w zakresie obsługi konta na Amazonie, która dotyczy także kontaktu z klientem. Nasi eksperci zajmą się obsługą klienta na Amazonie, jednocześnie realizując wszelkie zasady, z jakimi według nas wiąże się skuteczna sprzedaż na Amazonie. Z naszej pomocy w zakresie obsługi Amazona możesz też skorzystać w inny sposób. Tym, którzy mają konto na Amazonie już od dłuższego czasu, polecamy konsulting sprzedaży na Amazonie. Z kolei, jeśli chcesz zostać jedynie dostawcą tej platformy, skorzystaj z naszej pomocy w ramach Amazon Vendor Central. Obsługa kont na Amazonie nie musi być wyczerpująca, jeśli kompleksową obsługą sprzedaży zajmie się dla Ciebie nasza agencja.

Klienci o Go2Market