Go2market - Twój partner w biznesie!

Robimy wszystko, żeby nasi Klienci byli gotowi w bitwie o przyszłość swojego biznesu. Dajemy skuteczną broń i zbroję odporną na zawirowania rynku.

I nigdy nie zostawiamy ich samych w tym boju. Na “polu bitwy”, jakim jest platforma amazon, jesteśmy razem - rozliczamy się za efekty dopiero po zwycięskiej walce.

Tomasz Jankowski (Założyciel Go2Market)

Nasza praca polega na rozwijaniu biznesu naszych partnerów. Dostarczamy im niezbędne narzędzia pracy i wiedzę z indywidualnym planem działania dla każdego.

Pracujemy 7 dni w tygodniu, 360 dni w roku. Działamy na wszystkich rynkach europejskich Amazona.

Czym konkretnie jest dla nas
obsługa sprzedaży?

To m.in.:

  1. Wysłanie odpowiedzi na wiadomości Twoich Klientów w przeciągu 24 h od chwili jej nadania (w ich języku, włącznie z weekendami!).
  2. Codzienna komunikacja z Twoim działem obsługi Klienta, technicznym, księgowości czy magazynem. Wszystko po to, aby dostarczać Twoim klientom wiarygodnych odpowiedzi.
  3. Monitorowanie jakości konta Amazon (Performance) i szybkie reagowanie na negatywne doświadczenia.
  4. Mediacja i rozwiązywanie krytycznych zdarzeń (gwarancję A-Z, negative feedback, chargeback claims, Policy Violations).
  5. Uruchomienie i zarządzanie kampaniami mailingowymi, które podnoszą liczbę i jakość opinii o Tobie i Twoich produktach.
  6. Uruchomienie narzędzi do monitorowania listingów produktowych – ich jakości, prób zmian lub porwań (tzw. hijacking).
  7. Tworzenie i zarządzanie kampaniami promocyjnymi (deals, vouchers, promotions, PPC, off-Amazon).
  8. Aktualizacja i zarządzanie cennikami produktów i dostaw.
  9. FBA Upgrade – konwersja produktów FBM-FBA, planowanie i import wysyłek w modelu FBA.
  10. Wsparcie integracji z narzędziami zewnętrznymi (logistyka, platformy sklepowe, integratory multichannel).

Konsulting

Niezależnie od tego, czy dopiero zastanawiasz się, jak zacząć sprzedaż na Amazonie, już handlujesz na platformie czy zarządzasz kilkudziesięcioosobowym zespołem sprzedaży w wielkiej korporacji, zawsze możesz skonsultować się z ekspertami, którzy o specyfice sprzedaży na Amazonie wiedzą wszystko.

Powiemy Ci, czy dobrze zarządzasz swoim kontem, zrobimy audyt oferty i przeanalizujemy Twoje dotychczasowe działania. Jeśli trzeba, udzielimy też fachowej porady i krok po kroku wyjaśnimy, jak wprowadzić firmę na platformę Amazon i nie zgubić się w skomplikowanym modelu biznesowym amerykańskiego potentata. Zatrudnij ekspertów, którzy zmaksymalizują Twoje działania i pokażą, jak zostawić konkurencję daleko w tyle.

Klienci o Go2Market