Otwórz się na nowe możliwości

Sprzedawaj i zarabiaj
na Amazon!

Go2Market jest akredytowanym przez Amazon dostawcą usług dla Sprzedawców*.

Amazon
Beginner

Nie musisz wiedzieć wszystkiego. My znamy się na sprzedaży na Amazonie, Ty doskonale znasz swój biznes. Połączmy siły i wspólnie podbijmy rynki Amazon. Jak to zrobimy? Najpierw dokładnie przeanalizujemy Twoją ofertę, przeprowadzimy badanie rynku i konkurencji, a następnie przygotujemy rozwiązanie dopasowane do specyfiki Twojej branży. Zdradzimy Ci nasze know-how, które pozwoli Twojej firmie bezpiecznie wejść na platformę Amazon. Odważ się i skorzystaj z pomocy ekspertów. Z nami rozwiniesz skrzydła i podbijesz zagraniczne rynki sprzedaży!

Amazon
Seller FBA / FBM

Chcesz dowiedzieć się, który model sprzedaży wybrać? Gubisz się ustawieniach Amazona? A może po prostu chcesz zarabiać więcej? Skorzystaj z wiedzy i narzędzi ekspertów, którzy od lat działają na platformie Amazon. Wystarczy tylko, że otworzysz się na nowe możliwości. Nie czekaj i już teraz zainwestuj w swoją przyszłość. Zaufaj praktykom, którzy pomogą Ci uniknąć kosztownych błędów. Dołącz do grona sprzedawców, którzy z naszą pomocą już podbili zachodnie rynki sprzedaży!

Amazon
Vendor

Program Vendor Central (1P) to model biznesowy Amazona stworzony z myślą o sprzedawcach którzy współpracują bezpośrednio z Amazon na zasadach B2B. Jeżeli więc dostałeś zaproszenie od amerykańskiego giganta, możesz zostać bezpośrednim dostawcą Amazon. Pytanie brzmi: z czym to się wiąże i czy to się opłaca? Zgłoś się do nas, a przeprowadzimy audyt, który odpowie na Twoje kluczowe pytanie. A może już dostarczasz swoje produkty Amazonowi i zastanawiasz się, jak sprzedawać na Amazonie skuteczniej? Sprawdzimy, czy masz dobrze skonfigurowane konto, bazę produktową i czy ze współpracy z amerykańskim potentatem da się wycisnąć więcej.

Nie przegap szansy na rozwój Twojej firmy.
Skontaktuj się i z naszą pomocą dołącz do grona zadowolonych Sprzedawców Amazon.

Umów się na rozmowę

Niezależnie od tego w którym miejscu teraz jesteś, czy dopiero zastanawiasz się jak zacząć sprzedaż na Amazon lub już na nim jesteś, a może zarządzasz zespołem sprzedaży wielkiej firmy? Zawsze możesz skonsultować się z ekspertami, którzy o specyfice sprzedaży na Amazonie wiedzą bardzo dużo.

Powiemy Ci, czy dobrze zarządzasz swoim kontem, zrobimy audyt oferty i przeanalizujemy Twoje dotychczasowe działania. Jeśli trzeba, udzielimy fachowej porady i krok po kroku wyjaśnimy, jak wprowadzić firmę na platformę Amazon aby nie zgubić się w skomplikowanym modelu biznesowym amerykańskiego giganta. Skontaktuj się i skorzystaj z naszego doświadczenia. Pokażemy Ci jak zostawić konkurencję daleko w tyle.

Go2Market - Twój partner w biznesie

Pomagamy zwiększyć zyski

Pomagamy
zwiększyć zyski

Zależy nam, żeby nasi Klienci osiągnęli sukces międzynarodowy. Wspólnie dążymy do tego, żeby zagraniczny Klient, słysząc o polskich Sprzedawcach, myślał: WYSOKA JAKOŚĆ.

Dzielimy się wiedzą

Dzielimy się
wiedzą

Nie zostawiamy Cię z problemem. Jeśli nie znalazłeś odpowiedzi na Twoje pytanie na naszym blogu, zarezerwuj niezobowiązującą konsultację telefoniczną – chętnie Ci pomożemy.

Ułatwiamy
start w biznesie

Mówimy konkretnie i wprost. Dostosowujemy się do Twojego poziomu wiedzy i zaawansowania. Nie zarzucamy Cię żargonowym słownictwem, żeby udowodnić, że jesteśmy specjalistami.

Fair Play

Wspieramy polskich sprzedawców. Chcemy być fair, dlatego rozliczamy się dopiero, kiedy efekty naszej współpracy są widoczne. Zależy nam, żeby nasi klienci osiągnęli sukces międzynarodowy. Wspólnie dążymy do tego, żeby zagraniczny klient, słysząc o polskich brandach i sprzedawcach, którzy za nimi stoją, myślał: WYSOKA JAKOŚĆ.

Prosta komunikacja

Mówimy konkretnie i wprost. Dostosowujemy się do Twojego poziomu wiedzy i zaawansowania. Nie zarzucamy Cię żargonowym słownictwem, żeby udowodnić, że jesteśmy specjalistami.

Klienci o Go2Market

Blog - Jak sprzedawać na Amazonie? Wszystko, co powinieneś wiedzieć w jednym miejscu

Skuteczna sprzedaż na Amazon

Amazon to platforma marketplace, która do rozpoczęcia korzystania z jej usług zachęca coraz większą liczbę klientów. Od kiedy Amazon uruchomił sprzedaż w Polsce, zastanawiasz się pewnie, jak sprzedawać na Amazonie, by zwiększyć swoje zyski? Go2Market oferuje wsparcie, do którego zalicza się obsługa sprzedaży na Amazonie, a także założenia konta sprzedawcy. Dzięki naszej pomocy poznasz zasady sprzedaży na Amazonie bez potrzeby brania udziału w kosztownym kursie czy szkoleniu.

Jak skutecznie sprzedawać na Amazonie?

Zastanawiasz się, w jaki sposób osiągnąć satysfakcjonujące wyniki w sprzedaży? Skorzystaj z naszego wsparcia, a krok po kroku wskażemy Ci jak wprowadzić sprzedaż oferowanych przez Ciebie produktów na platformę Amazon. Jeśli posiadasz już konto na Amazonie, skorzystaj z usługi, jaką jest konsulting sprzedaży na Amazon. Dokonamy analizy, która pozwoli nam wskazać, jak powinna wyglądać skuteczna sprzedaż na Amazonie w Polsce. Nasze doradztwo obejmuje także początkujących sprzedawców, którym w ramach pakietu Amazon Beginner pomożemy dokonać rejestracji marki, a także stworzyć listing produktowy i wyprofilować sklep w taki sposób, by sprzedawanie na Amazonie przynosiło Twojej firmie zyski. Jeśli chcesz to robić jako partner Amazonu i powierzyć mu sprzedaż, wybierz program Amazon Vendor Central.

Teikametrics
Go2Market – jedyna agencja w Polsce, której partnerem jest Teikametrics – amerykańska firma technologiczna wspomagająca prowadzenie kampanii produktowych na platformie Amazon.

*Amazon, Amazon Service Provider Network, Amazon SPN, and Amazon SPN logo are trademarks of Amazon.com, Inc. or its affiliates.