Fotografia Produktowa

Oświetlenie, kąt, kompozycja — wszystko to wpływa na to, jak kupujący postrzegają Twoje produkty i markę. Dzięki temu nasze zdjęcia produktowe dla Amazon pokazują Twoje produkty w najlepszy możliwy sposób, aby wyprzedzić konkurencję.

Jak działamy
w fotografii

To, co wyróżnia nasze usługi fotograficzne Amazon, to nasza obsesja na punkcie drobnych szczegółów i nasz unikalny proces, który zapewnia stałą jakość. Będziemy wprowadzać poprawki, aż obraz będzie idealnie pasował do wizerunku i przekazu Twojej marki. Ponadto od samego początku tworzymy pełną strategię dotyczącą obrazu, aby zapewnić, że każdy obraz służy konkretnemu celowi. Jeśli masz wiele odmian produktu, możemy zrobić zdjęcia dla każdej z nich, pamiętając o unikalnych różnicach, jakie oferuje każda odmiana produktu. Jeśli więc szukasz zespołu, który da Ci przyciągające uwagę zdjęcia, Go2Market jest tutaj, aby Ci pomóc.

Przykładowe zdjęcia i grafiki na Listing Amazon

Zdjęcia
które pokochasz

Nasze zdjęcia bezproblemowo integrują się z popularnymi platformami, takimi jak Amazon, eBay, Etsy etc.

Wszystkie zdjęcia przechodzą gruntowny proces edycji, który obejmuje korektę drobnych defektów oraz korekcję kolorów.

Każde zdjęcie jest dostarczane w wielu rozmiarach, niezależnie od tego, czy zamierzasz je wykorzystać w Internecie, czy w wysokiej jakości wydrukach.

W przypadku wariantów kolorystycznych używamy graficznej zamiany kolorów, aby zduplikować ten sam zestaw zdjęć w każdym kolorze.