Go2Market partnerem sieci Amazon Service Provider Network.

Amazon, Amazon Service Provider Network, Amazon SPN, and Amazon SPN logo are trademarks of Amazon.com, Inc. or its affiliates.

Go2Market – jedyna agencja w Polsce, której partnerem jest Teikametrics – amerykańska firma technologiczna wspomagająca prowadzenie kampanii produktowych na platformie Amazon.

Amazon Beginner

Amazon
Beginner

Nie musisz wiedzieć wszystkiego. My znamy się na sprzedaży na Amazonie, Ty doskonale znasz swój biznes. Połączmy siły i wspólnie podbijmy rynki Amazon. Jak to zrobimy? Najpierw dokładnie przeanalizujemy Twoją ofertę, przeprowadzimy badanie rynku i konkurencji, a następnie przygotujemy rozwiązanie dopasowane do specyfiki Twojej branży. Zdradzimy Ci nasze know-how, które pozwoli Twojej firmie bezpiecznie wejść na platformę Amazon. Odważ się i skorzystaj z pomocy ekspertów. Z nami rozwiniesz skrzydła i podbijesz zagraniczne rynki sprzedaży!

Amazon Seller FBA/FBM

Amazon
Seller FBA / FBM

Nie znasz dobrze języka? Gubisz się w ciągłych aktualizacjach regulaminu Amazona? A może po prostu chcesz zarabiać więcej? Skorzystaj z wiedzy i narzędzi ekspertów, którzy od lat działają na platformie Amazon. Wystarczy tylko, że otworzysz się na nowe możliwości. Nie czekaj i już teraz zainwestuj w swoją przyszłość. Zaufaj praktykom, którzy nie pozwolą Ci popełnić kosztownych błędów. Dołącz do grona sprzedawców, którym z naszą pomocą już podbili zachodnie rynki sprzedaży!

Amazon Vendor

Amazon
Vendor

Program Vendor Central (1P) to model biznesowy Amazona stworzony z myślą o sprzedawcach którzy współpracują bezpośrednio z Amazon na zasadach B2B. Jeżeli więc dostałeś zaproszenie od amerykańskiego giganta, możesz zostać bezpośrednim dostawcą Amazon. Pytanie brzmi: z czym to się wiąże i czy to się opłaca? Zgłoś się do nas, a przeprowadzimy audyt, który odpowie na Twoje kluczowe pytanie. A może już dostarczasz swoje produkty Amazonowi i zastanawiasz się, jak sprzedawać na Amazonie skuteczniej? Sprawdzimy, czy masz dobrze skonfigurowane konto, bazę produktową i czy ze współpracy z amerykańskim potentatem da się wycisnąć więcej. O Amazonie wiemy wszystko.

Konsulting

Niezależnie od tego, czy dopiero zastanawiasz się, jak zacząć sprzedaż na Amazonie, już handlujesz na platformie czy zarządzasz kilkudziesięcioosobowym zespołem sprzedaży w wielkiej korporacji, zawsze możesz skonsultować się z ekspertami, którzy o specyfice sprzedaży na Amazonie wiedzą wszystko.

Powiemy Ci, czy dobrze zarządzasz swoim kontem, zrobimy audyt oferty i przeanalizujemy Twoje dotychczasowe działania. Jeśli trzeba, udzielimy też fachowej porady i krok po kroku wyjaśnimy, jak wprowadzić firmę na platformę Amazon i nie zgubić się w skomplikowanym modelu biznesowym amerykańskiego potentata. Zatrudnij ekspertów, którzy zmaksymalizują Twoje działania i pokażą, jak zostawić konkurencję daleko w tyle.

Go2market - Twój partner w biznesie

Pomagamy zwiększyć zyski

Pomagamy
zwiększyć zyski

Dzielimy się wiedzą

Dzielimy się
wiedzą

Ułatwiamy
start w biznesie

Fair Play

Wspieramy polskich sprzedawców. Chcemy być fair, dlatego rozliczamy się dopiero, kiedy efekty naszej współpracy są widoczne. Zależy nam, żeby nasi klienci osiągnęli sukces międzynarodowy. Wspólnie dążymy do tego, żeby zagraniczny klient, słysząc o polskich brandach i sprzedawcach, którzy za nimi stoją, myślał: WYSOKA JAKOŚĆ.

Prosta komunikacja

Mówimy konkretnie i wprost. Dostosowujemy się do Twojego poziomu wiedzy i zaawansowania. Nie zarzucamy Cię żargonowym słownictwem, żeby udowodnić, że jesteśmy specjalistami.

Blog - Jak sprzedawać na Amazonie? Wszystko, co powinieneś wiedzieć w jednym miejscu